لینک در استوری اینستاگرام
برای سفارش لطفا با دفتر تماس بگیرید ۰۲۱۷۶۸۷۵۰۴۲ و یا در واتساپ پیام بدهید. میتوانید با کارشناسان ما مشاوره داشته باشید و بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنید.

 

 • خدمات اینستاگرام: خرید فالوور، لایک، ویو، کامنت، خرید پیج و تبلیغات Instagram

 

 • خدمات کلاب هاوس: دعوتنامه، فالوور Clubhouse

 

 • طراحی سایت و خدمات سئو Site SEO
 • خدمات یوتیوب Youtube
 • توییتر Twitter
 • تیک تاک TikTok
 • توییچ Twitch  
 • دیسکورد Discord
 • خدمات تلگرام Telegram
 • لینکداین Linkedin 
 • اسپاتیفای Spotify
 • ساندکلاد SoundCloud
 • پینترست Pinterest
 • پادکست آیتونز iTunes Podcast
 • فیسبوک Facebook
 • نصب برنامه Application install
 • ترافیک سایت Website traffic
 • لایکی Likeeایجاد کردن بیشترین ویژگی های لینک استوری در اینستاگرام

اکثریت مردم امروزه حسابی از اینستاگرام دارند، و با بیش از 500 میلیون کاربر استفاده کننده پلتفرم به صورت روزانه، بازار اینستاگرام برای اکثر تجارت ها به مهم ترین تمرکز تبدیل شده است. رشد تجارت می تواند با محتوای اینستاگرام افزایش داده شود که به شما کمک می کند تا فالوور و لایک های بیشتری در اینستاگرام به دست آورید. یک مانع پلتفرم این است که اجازه لینک های قابل کلیک اضافی را در مکان های دیگر بیوگرافی نمی دهد. 

مشکل با لینک اینستاگرام در بخش اصلی بیوگرافی

برندها و افراد برای افزودن لینک های قابل کلیک در بیوگرافیشان آزاد هستند، اما این کافی نیست زیرا:

 • شما هر زمان لینک را تغییر خواهید داد در اینجا تعدادی محتوای جدید وجود دارد که شما می خواهید فالوور های واقعی اینستاگرام خود را معطوف آن کنید. 
 • باید از ابزاری مانند click.ly برای هدایت فالوور های خود به صفحه های متعدد در وب سایت خود استفاده کنید. 

بزرگترین مانع لینک در بیوگرافی این است که آن برای فالوور های اینستاگرام تان ناجور است. در جهان با سرعت امروزه، افراد بازه زمانی کمتری دارند و می خواهند چیزها به سرعت انجام گیرند. یک پست یا استوری که آنها را مستقیم به لینکی در بیوگرافی هدایت می کند آنها را ملزم خواهد کرد که از کاری که در حال حاضر انجام میدهند خارج شوند، به پروفایل خود بروید، برروی لینک کلیک کنید، و سپس محتوای خود را ببینید. این برای مشتریان امروزه بسیار است، و این کلیک کردن شما را از میان سرعت کاهش می دهد.

ویژگی لینک در استوری اینستاگرام برای تجارت های امروز یک بازی ـ تغییر دهنده است.

ویژگی لینک در استوری اینستاگرام چیست؟

ویژگی لینک در استوری اینستاگرام روشی است برای افزودن لینک های قابل کلیک در استوری هایتان در اینستاگرام که می تواند فالوور های حقیقی تان را به محتوایی که می خواهید به آنها نشان دهید هدایت کند. این روش، فالوور های اینستاگرام تان، دیگر لازم نیست که از استوری تان خارج شوند و به لینکی در بیوگرافیتان هست برای دیدن چیزی که می خواهید نشان دهید روند. شما قادر خواهید بود که آنها را به وب سایت خود ارجاع دهید، آخرین محصولاتی که می توانند تهیه کنند، لینک های رویدادی، و حتی به آنها جزئیات دقیق تری از آخرین پیشبردها را ارائه دهید. این بهترین روش برای افزودن رشد برند است زیرا این امر تعامل فالوور ها با کسب و کارتان را آسان کرده و آنچه را که پست می کنید به دست می آورند. هر چند که این ویژگی تنها دردسترس است اگر:

 • شما پیج تجاری در اینستاگرام با بیش از 10000 فالوور در اینستاگرام داشته باشید.
 • پیج اینستاگرام شما تائید شده باشد (حتی اگر شما کمتر از 10000 فالوور اینستاگرام دارید).

اگر هنوز 10000 فالوور در اینستاگرام به دست نیاورده اید، بر ساختن فالوور خود کار کنید تا بتوانید از این ویژگی استفاده کنید. اگر شما از قبل 10000 یا بیشتر فالوور اینستاگرام دارید ، بخوانید تا دریابید که چگونه می توانید بهترین استفاده را از این ویژگی به دست آورید.

چگونه لینک در استوری اینستاگرام را اضافه کنیم

 • اگر شما واجد شرایط ویژگی لینک در استوری اینستاگرام هستید، به استوری های اینستاگرام خود بروید و بر روی آیکون دوربین در سمت چپ دست بالای صفحه نمایش کلیک کنید. 
 • عکسی یا ویدئویی بگیرید، یا بومرنگ را به استوری خود اضافه کنید، یا از فهرست دوربین خود چیزی که می خواهید در استوری های اینستاگرام خود را پست کنید، انتخاب نمائید.
 • از قسمت سمت راست صفحه نمایش بالای دست خود آیکون لینکی را انتخاب کنید (چهارمین از سمت راست). هم گزینه لینک ویدئو IGTV یا یک نشانی وب را خواهید دید. گزینه آدرس وب خود را که می خواهید فالوو های اینستاگرام خود را به آن هدایت کنید انتخاب نمائید. این می تواند صفحه ای بر وب سایت شما، صفحه فرود محصول، یا حتی آخرین وبلاگ پست تان باشد. 
 • بعد از انجام این، کاربران اندروید میتوانند بر علامت” چک کردن” سبز رنگ ضربه بزنند در حالیکه کاربران IOS می توانند برروی دکمه “انجام شده” کلیک کنند. 
 • اطمینان حاصل کنید که استوری شما با سفید بودن آیکون یا نمایه ارتباط دار سمت راست بالا مرتبط است. 
 • فراخوانی برای فالوور های خود برای بالا کشیدن قرار دهید. این میتواند در طول استفاده از یک گیف یا حتی نوشته ای واضح انجام شود که توجه شان را جلب خواهد کرد.
 • تنها کاری که باقی می ماند که بعد از این انجام دهید، بارگذاری استوری تان است.

راههایی برای ایجاد کردن بیشترین ویژگی لینک در استوری اینستاگرام 

پیشبردهای محصول

ویژگی لینک ملحق خیلی خوبی در استوری اینستاگرام است اگر شما بخواهید عکس ها یا ویدئوهایی از محصولات خود را به تصویر کشید و فالوور های اینستاگرام خود را به صفحه محصولات خود هدایت کنید بنابراین آنها میتوانند خرید کنند. شما حتی می توانید دسته بندی های محصولات را ایجاد کرده و دسته بندی محصولات به خصوص را به وسیله لینک در استوری اینستاگرام خود جلوه گر کنید. در این روش، آنهایی که در استوری شما می بینند وقت شان را برای دیدن پروفایل شما تلف نخواهند کرد و در تلاش برای یافتن لینک وب سایت محصولات شما نخواهند بود. آنها به صورت اتوماتیک مستقیما با یک بالا کشیدن سرعتی به آن دست خواهند یافت. این می تواند فروش ها را برای کسب و کار شما افزایش دهد. 

ترفیع پست های وبلاگ

اگر شما فقط یک وبلاگ جدید را بارگذاری کردید و از فالوور های خود می خواهید تا آن را مطالعه کنند، به وسیله ویژگی لینک در استوری اینستاگرام آنها را به سمت وبلاگ خود هدایت کنید. شما باید یک گرافیک جذاب برای استوری خود ایجاد کنید که عکس برند شما را تکمیل میکند. آن را با رنگ ها طراحی کنید و قلم های نمایندگی نام تجاری شما نیز باعث بهبود شناخت برند می شوند و برای مخاطبانتان تشخیص برندتان را آسانتر میسازد. تنها مطمئن شوید که نقاشی یا ترسیم شما از مشخصات اندازه اینستاگرام پیروی کند. 

تبلیغات متقابل پلتفرم

محتملا برند شما در چندین پلتفرم رسانه اجتماعی فعالیت دارد، و ویژگی لینک در استوری اینستاگرام می تواند راه خوبی برای تبلیغات متقابل پلتفرم برای افزایش رشد کسب و کار به کار گرفته شود. با استفاده از ویژگی لینک در استوری اینستاگرام ، شما قادر خواهید بود که مخاطبان خود را به پست های فیس بوک یا آخرین ویدئوهای یوتیوب خود هدایت کنید. تنها مطمئن شوید که قسمت جذاب مختصری را اضافه کرده باشید تا برای فالوور های اینستاگرام خود جذابیت بیشتری داشته باشد که وارد قسمت بالا کشیدن شوند. 

تبلیغ صفحات وب سایت

صفحات وب سایت ممکن است اطلاعاتی، حراج ها یا صفحات خدماتی باشد که به عنوان صفحات تعامل گرا یا مبادله ای خدمت رسانی کند. هدف اصلی این چنین صفحات به دست آوردن بازدید کنندگان برای خرید چیزی یا نام نویسی برای چیزی است. برای کسب و کارها نمایش دادن صفحات وب سایت شان به مشتریان پنهانی بسیار مهم است، و به وسیله ویژگی سویپ آپ یا بالا کشیدن در اینستاگرام، با اضافه کردن لینکی دسترسی به این صفحات وب سایت به آسانی قابل امکان است. 

نام نویسی در کسب و کارهای مجازی خود را افزایش دهید

اگر شما میزبان کسب و کاری مجازی هستید و میخواهید افراد بیشتری را برای ثبت نام دعوت کنید، می توانید این کار را به وسیله افزودن آسان و سریع انباشتن نام نویسی ها برای کسب و کار به عنوان لینک در استوری اینستاگرام خود انجام دهید. با افزودن اعلانات تبلیغاتی برای کسب و کارتان و دعوت از فالوور های اینستاگرامتان برای بالا کشیدن لینک، لفت و لعاب و گزافه پردازی ایجاد کنید. شما حتی می توانید پستی درباره کسب و کار مجازی از پست های اینستاگرامم خود برای استوری کردن و افزودن لینک در استوری اینستاگرام انتشار کنید. این تنها افراد را برای نام نویسی در کسب و کار در بر نخواهد داشت، بلکه می تواند افراد بیشتری را به پست های اینستاگرامتان راهنمایی کند. 

به سمت تبلیغ جذب کننده سوق دهید.

استفاده از لیست های ایمیل برای هر کسب و کاری مهم است. با استفاده از ویژگی لینک در استوری اینستاگرام قادر خواهید بود افرادی که از طریق ایمیل ثبت نام کرده اند را جهت تبلیغات جذب کننده که به رشد کسب و کار کمک خواهند کرد تشویق یا ترغیب کنید. 

برای دلایلی بودجه را افزایش دهید

روش دیگری که برندها میتوانند از ویژگی لینک در استوری اینستاگرام استفاده کنند برای حمایت از خیریه است به منظور دلیلی که آنها به آن اعتقاد دارند است. لینک هایی که فالوور های اینستاگرام را به صفحات اهدایی از خیریه ها هدایت می کند میتواند در استوریها افزوده شود. جدا از اینکه بودجه برای دلیل خوب کمک کردن جمع می کنید، این کار همچنین به شما برای افزایش ارزش شهرت تجاری شرکت کمک می کند، که برای موفقیت بلند مدت کسب و کار خیلی مهم است.

نکاتی برای ایجاد تعامل بهتر مخاطبان با ویژگی لینک در استوری اینستاگرام

مخاطبان خود را درگیر کنید

به مخاطبان اینستاگرام خود اجازه دهید تا بدانند چیزهای بیشتری در استوری شما وجود دارد از چیزی که فقط آنها می بینند. برای استفاده از بالا کشیدن یا سویپ آپ، فراخوانی واضح انجام دهید با استفاده از نوشته ای که برجسته باشد یا گیف های جذاب. اطمینان حاصل کنید که گرافیک ها یا نگاره هایی که در استوری خود استفاده می کنید نیز جالب نظر هستند و با تمام عکس هایی که میخواهید برای برند خود ایجاد کنید تطبیق داشته باشد. 

پیوسته پست بگذارید

اگر می خواهید که استوری شما به موقع برای فالوور های اینستاگرام تان ظاهر شود، نیازمند این هستید که متعهد شوید که برنامه پست گذاری را پیوسته انجام دهید. پست های پیوسته باعث میشوند که مخاطبانتان اشتیاق بیشتری داشته باشند درباره اینکه چه می خواهید بگویید و با الگوریتم اینستاگرام مرتبط نگه می دارد. 

دنبال کردن بینش های اینستاگرام را حفظ کنید

به وسیله تماشای درون‌بینی اینستاگرام می توانید بررسی کنید که چه تعداد از فالوور های حقیقی لینک در استوری اینستاگرام شما را دیده اند. این امر به شما این ایده را خواهد داد که مخاطبانتان با چه محتوایی تعامل بیشتری برقرار کرده اند و شما را قادر می کند که براساس آنچه که برای مخاطبانتان بهتر عمل میکند محتوا تهیه کنید. همچنین شما ایده ای از اینکه چه کاری را نباید انجام دهید زمانی که استوری هایتان را پست می کنید به دست خواهید آورد. 

باعث شوید تا ارزش داشته باشد

مطمئن شوید که آن چیزی را که فالوور های اینستاگرام تان را به سویش هدایت می کنید، ارزش داشته باشد. خواه آن صفحه ی کالا، بخش وبلاگ یا جزئیاتی درباره کسب و کاری آتی باشد، باید فالوور های اینستاگرام شما احساس کنند که ارزشی به زندگیشان افزوده است.

نتیجه

ویژگی لینک در استوری اینستاگرام به برندها زمانی که محصولات و خدماتشان به بازار می آید مزیت آشکاری را ارائه میدهد. استفاده از لینک های قابل کلیک در استوری های اینستاگرام باعث تشویق فالوور های اینستاگرام می شود تا اقداماتی بکنند که پیش از آن فراهم نبود. اگر شما درباره رشد کسب و کارتان در اینستاگرام جدی هستید، نیازمند این هستید که از مزایای این ویژگی به صورت گسترده استفاده کنید و خود را نسبت به رقبای خود برتری دهید.  

دکتر اینستاگرامAuthor posts

درباره دکتر اینستاگرام آژانس دیجیتال مارکتینگ دکتر اینستاگرام در طی فعالیت در زمینه تبلیغات و کسب تجربه تصمیم به جذب افراد با استعداد در زمینه بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی به طور خاص برنامه اینستاگرام نمود و با آموزش و گردآوری تیم متخصص و حرفه‌ای در این زمینه توانست همزمان با گسترش فعالیت‌های خود، با برندهای مطرح و شرکت‌های معتبر در زمینه‌های مختلف همکاری داشته باشد. هم اکنون تیم ما با ارائه جامع‌ترین خدمات، پژوهش، مشاوره و تحلیل موردی در خدمت مشتریان گرامی می‌باشد.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!