اینستاگرام
برای سفارش لطفا با دفتر تماس بگیرید ۰۲۱۷۶۸۷۵۰۴۲ و یا در واتساپ پیام بدهید. میتوانید با کارشناسان ما مشاوره داشته باشید و بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنید.

 

 • خدمات اینستاگرام: خرید فالوور، لایک، ویو، کامنت، خرید پیج و تبلیغات Instagram

 

 • خدمات کلاب هاوس: دعوتنامه، فالوور Clubhouse

 

 • طراحی سایت و خدمات سئو Site SEO
 • خدمات یوتیوب Youtube
 • توییتر Twitter
 • تیک تاک TikTok
 • توییچ Twitch  
 • دیسکورد Discord
 • خدمات تلگرام Telegram
 • لینکداین Linkedin 
 • اسپاتیفای Spotify
 • ساندکلاد SoundCloud
 • پینترست Pinterest
 • پادکست آیتونز iTunes Podcast
 • فیسبوک Facebook
 • نصب برنامه Application install
 • ترافیک سایت Website traffic
 • لایکی Likeeبهترین زمان برای گذاشتن پست در اینستاگرام چه زمانی است ؟

اگر می خواهید پروفایل اینستاگرامتان خوب باشد، هر روز پست بگذارید.

اگر می خواهید پروفایل اینستاگرامتان عالی باشد، هر روز و در زمان ایده آل پست بگذارید.

پیدا کردن اینکه دقیقا چه زمانی بهترین موقع برای پست گذاشتن در اینستاگرام است، می تواند در لایک ها و مشارکت (engagement) شما تفاوت ایجاد کند. پست گذاشتن در وسط شب وقتی هیچکس آنلاین نیست هیچ امتیازی ندارد، و همچنین پست گذاشتن در وسط روز وقتی اکثر مردم سر کار هستند و به اتفاقات جدید (newsfeed) نگاه نمی کنند، فایده ای ندارد.

درست فهمیدن این موضوع یک فاکتور حیاتی در رشد یک پیج موفق اینستاگرام است، بنابراین تحقیق کردن در باره این موضوع ارزش دارد. بیاید یک نگاهی بیاندازیم که مردم درمورد بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام چه می گویند.

بهترین روزها برای پست گذاشتن در اینستاگرام

ابتدا بیاید یک نگاهی به بهترین روزهای پست گذاشتن در اینستاگرام بیاندازیم. شما ممکن است روزی یک پست بگذارید، اما ممکن است زمان و منابع نداشته باشید. بنابراین شایان ذکر  (Worth noting) است که کدام روزها به شما مشارکت بهتری می دهند.

تحقیقات نشان می دهد که چهارشنبه یک روز خوب برای پست گذاشتن است، اما بهترین روزها برای پست گذاشتن دوشنبه ها و پنج شنبه ها هستند.

بدترین روز برای پست گذاشتن یکشنبه است.

بهترین زمان ها برای پست گذاشتن در اینستاگرام

حالا بیاید به بهترین زمان ها در این روزها برای پست گذاشتن یک نگاهی بیاندازیم. به یاد داشته باشید، این زمان ها مطابق منطقه زمانی جامعه متفاوت است، بنابراین از این موضوع آگاه باشید و از اینکه زمان را تنظیم کنید هراس نداشته باشید به طوری که در زمان های مناسب به فالوور هایتان برسید.

سه شنبه ساعت ۲ بعدازظهر بهترین زمان در کل هفته برای گذاشتن پست در اینستاگرام است. تحقیقات دیگر اظهار می کند که پست هایی که بین ساعت ۷ و ۹ بعدازظهر انتشار می یابند پایین ترین مقدار مشارکت را دارند. بهترین موقع برای زمانبندی آن پست ها بین ۶ و ۷:۳۰ بعدازظهر در روزهای وسط هفته و ۱۱ صبح در روزهای آخر هفته است.

مورد دیگری که باید به خاطر بسپارید وقتیکه به این زمان های خاص می رسید این است که وقتی که شما یک نام تجاری (brand) به اندازه کافی قوی ساختید، می توانید این راهبردها (guideline) را در مقابل داده های جمع آوری شده در الگوریتم های خودتان نادیده بگیرید. شما به آرامی فالوورهای خودتان و اینکه چه وقت بیشترین تعداد آنها آنلاین هستند را خواهید فهمید، پس وقتی به اندازه کافی شروع به دیدن روند های منطقی کردید شما می توانید زمان پست گذاشتن خودتان را تنظیم کنید تا متناسب با فعالیت آنلاین آنها باشد.

بیاید به دو راه برای پیدا کردن بهترین زمان های شما برای پست گذاشتن در اینستاگرام نگاهی بکنیم.

پیدا کردن بهترین مناطق زمانی محبوب

وقتی که فالوور های شما رشد می کنند یک چیز که شما می بایست در ابتدا پی ببرید این است که اکثریت آنها اهل کجا هستند. در شروع امکان دارد از سر تاسر جاها باشند، اما به تناسب پیشرفت نام تجاری تان شما مناطق تمایلی که کسب و کار شما به آن می رسد را می بینید. وقتی شما می دانید بیشتر فالوور هایتان کجا زندگی می کنند و در کدام منطقه زمانی هستند، شما می توانید بر طبق آن پست بگذارید.

پست گذاشتن بر اساس منطقه زمانی ای که شما زندگی می کنید اگر به معنی ۳ صبح برای آن ها باشد هیچ ارزشی ندارد.

آزمایش کردن با زمان های پست گذاشتن

برای الگوریتم ها و داده ها چیزهای بیشتر از آنچه فکر می کنید وجود دارد که گفته بشود.

اینستاگرام به طور اتوماتیک این قبیل اطلاعات را برای شما جمع آوری می کند، بنابراین ارزش آن را دارد از این ابزار به سود خودتان استفاده کنید تا دقیقا بدانید چه موقع با فالوورهای خود مشغول شوید.

راه عالی دیگر برای درک کردن زمان های مناسب برای صفحه خودتان آزمایش کردن است. ثبات کلید است، و نظم بسیار خوب است، اما همچنان ارزش آن را دارد که در ابتدا با زمان ها بازی کرد و کشف کرد دقیقا کدام یک بیشترین مشارکت را دریافت می کند. شما ممکن است زمان های ایده آلی برای خود پیدا کنید که کاملاً متفاوت با آنچه که در تحقیقات دیده شد باشد.

تصور گرفتن یک عکس و پست کردن آن بسیار ساده است، اما وقتی که ساختن یک نام تجاری در میان باشد اینستاگرام یک بازی گیج کننده و پیچیده است. یک لیست صریحی از بایدها و نبایدها وجود دارد، اما در داخل این قوانین، شما می توانید آزاد باشید تا زمینه و راه کاری که بهترین برای شما و نام تجاریتان هست را پیدا کنید.

پایین آوردن دفعات پست گذاشتن ضروریست، ولی همه چیز نیست.

فقط اشتباه نکنید که روز به روز پست بگذارید وقتی همه در نهایت تصمیم دارند برای شب صفحه نمایش خود را آماده کنند.

دکتر اینستاگراممشاهده نوشته ها

درباره دکتر اینستاگرام آژانس دیجیتال مارکتینگ دکتر اینستاگرام در طی فعالیت در زمینه تبلیغات و کسب تجربه تصمیم به جذب افراد با استعداد در زمینه بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی به طور خاص برنامه اینستاگرام نمود و با آموزش و گردآوری تیم متخصص و حرفه‌ای در این زمینه توانست همزمان با گسترش فعالیت‌های خود، با برندهای مطرح و شرکت‌های معتبر در زمینه‌های مختلف همکاری داشته باشد. هم اکنون تیم ما با ارائه جامع‌ترین خدمات، پژوهش، مشاوره و تحلیل موردی در خدمت مشتریان گرامی می‌باشد.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!