خرید کامنت اینستاگرام

آیا خرید کامنت اینستاگرام واقعیت دارد ؟

بله، میتوان کامنت اینستاگرام را برای پست های خود بخرید. ما همچنین چندین نوع کامنت اینستاگرام داریم. شما میتوانید کامنت رندوم (اتفاقی) یا کامنت دلخواه (با متن شما) خریداری کنید.

سوال های معمول :‌

خرید کامنت اینستاگرام خوب است ؟

از کجا بخریم؟

آیا اکانت من با خرید کامنت بلاک میشود؟

از کجا میتوان مطمئن کامنت بخریم؟

کامنت رندوم بخرم یا انتخابی؟

آیا خرید کامنت اینستاگرام نرخ تعامل پست را بالا میبرد؟

و دیگر سوالاتی که ممکن است مطرح شود

اینستاگرام یک پلتفرم بزرگ و مهم است. هر روزه پست های زیادی گذاشته میشود. همه به دنبال اکانت ها و پست ها در اینستاگرام و همرسانی هستند. اینستاگرام پست ها را با توجه به علاقه شما نشان میدهد. اگر کسی را فالو کنید، ممکن است پست های او را به شما نشان دهد، اگر شما پست های او را لایک کنید یا کامنت بگذارید. در این صورت احتمال نشان دادن آن پست ها در آینده بیشتر است. در واقع این الگوریتم اینستاگرام است که رفتار شما در اینستاگرام دنبال میکند که پیدا کند شما به چه چیزهایی علاقه دارید و به چه چیزهایی علاقه ندارید. اگر شما کامنت بگذارید،‌ نشان میدهد که به این موضوع علاقه مندید. اگر لایک کنید همینطور و پست های مشابه را به شما بیشتر نشان میدهد. اگر یک پست لایک و کامنت های بسیار داشته باشد آنرا به افراد بیشتری هم نمایش میدهد. 

با این تفاسیر آیا میخواهید پست های شما توسط افراد بیشتری دیده شود؟ در این صورت باید کامنت و لایک بیشتری داشته باشید. میتوانید این لایک و کامنت های اینستاگرام را خرید کنید.

فرق بین کامنت اتفاقی و دلخواه چیست ؟

کامنت انتخابی به این معنی است که محتوای دقیق کامنت ها را شما انتخاب میکنید و اکانت های واقعی این کامنت را برای پست شما میگذارند. به عنوان مثال شما میخواهید کسی بنویسد «این لباس را از کجا خریدی؟» و غیره.

کامنت اتفاقی به این معنی است که محتوای کامنت ها را شما تعیین نمیکنید و به صورت پیش فرض و اتفاقی کلماتی و جملاتی کامنت میشوند. ممکن است مرتبط با عکس شما باشند یا نباشند.

برای خرید کامنت و لایک واقعی اینجا را کلیک کنید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!