فالوور فیک

فالوور فیک


چطور فالوور فیک (تقلبی) را در اینستاگرام شناسایی کنیم؟

سه نکته ی مهم برای شناسایی فالوورهای تقلبی در اینستاگرام:

به صورت دستی فالوورها را خودتان بررسی کنید: درست است که از روی روند رشد فالوورها می توان نتایج مهمی به دست آورد، اما چک کردن پروفایل این فالوورها هم تصمیم هوشمندانه ای است. فقط کافی است لیست فالوورهای این افراد را ببینید. فالوورهای واقعی معمولا عکس پروفایل واقعی از خودشان دارند که برای فالوورهای فیک این طور نیست. نشانه ی دیگر این است که معمولا افراد زیادی را دنبال میکنند اما دنبال کننده یا فالوور کمی دارند.

به علاوه، نام کاربری ای که شامل اعداد عجیب باشد و اسم مشخصی نباشد معمولا نشانه ای از فالوور فیک است.

نرخ مشارکت

علاوه بر موارد گفته شده، روش دیگری که میتوان با استفاده از آن فالوور ها را ارزیابی کرد، همان نرخ مشارکت است.

ارزیابی نرخ مشارکت مقداری پیچیده است. به بیان ساده، این مورد به کار گرفته می شوند: اگر نرخ مشارکت کمتر از یک درصد باشد، می توان گفت آن فالوور تقلبی یا فیک است. 

همانطور که متوجه شده اید، نمی توان از نرخ مشارکت به عنوان معیار تصمیم گیری برای تقلبی بودن یک کاربر به طور قطعی استفاده کرد. بسیاری از کاربران تقلبی مشارکت بالایی نیز دارند. زیرا ربات های اتوماتیکی هستند که لایک و کامنت خودکار تولید میکنند. در بیشتر حالات، این بات ها آنقدرها هوشمندانه عمل نمیکنند و نمیتوانند عملکرد و مشارکت واحدی طبق الگوریتم های اینستاگرام داشته باشند. همین باعث میشود به راحتی به عنوان فالوور فیک شناخته شوند. 

در کل، با افزایش رشد اینفلوئنسر، درصد نرخ مشارکت کاهش میابد. دنبال کردن یک اینفلوئنسر شناخته شده دلایل بیشتری دارد تا یک نانو یا میکرو اینفلوئنسر. یک اینفلوئنسر بزرگ معمولا تعداد کمی را دنبال می کند بخاطر اینکه نوعی عنوان سلبریتی به او داده شده است. این عنوان، نه گزارشات زیاد سلبریتی های محبوب، میتواند دلیلی برای دنبال کردن این شخص توسط کاربران باشد. بنابراین مشارکت برای یک میکرو اینفلوئنسر کمتر است. زیرا شناسایی آن با عکسها و پیامهای ارسال شده آسان است و اینفلوئنسر پاسخهای تأثیرگذار شخصی را دریافت می کند. فالوور فیک

از ابزار اینستاگرام استفاده کنید:

ابزار جدد اینستاگرام نشان می دهد که آیا اینفلوئنسر واقعی است یا خیر. ویژگی ” درباره ی این حساب کاربری” برای حساب های کاربری پر مخاطب در دسترس است. تنها لازم است که روی سه نقطه ی سمت بالا و راست حساب پروفایل کلیک کنید و سپس این گزینه را باز کنید. این ابزار هنوز برای اینفلوئنسرهای کوچک فعال نیست، اما برای تشخیص اینفلوئنسرهای بزرگ مناسب است. در گزینه ی “درباره ی این حساب کاربری”، میتوانید کشور کاربر، تاریخ عضویت و تمام حساب های کاربری ای که او استفاده کرده است را مشاهده کنید.

برای خرید فالوور فیک و واقعی کلیک کنید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!

تماس