وریفای اینستاگرام
برای سفارش لطفا با دفتر تماس بگیرید ۰۲۱۷۶۸۷۵۰۴۲ و یا در واتساپ پیام بدهید. میتوانید با کارشناسان ما مشاوره داشته باشید و بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنید.

 

 • خدمات اینستاگرام: خرید فالوور، لایک، ویو، کامنت، خرید پیج و تبلیغات Instagram

 

 • خدمات کلاب هاوس: دعوتنامه، فالوور Clubhouse

 

 • طراحی سایت و خدمات سئو Site SEO
 • خدمات یوتیوب Youtube
 • توییتر Twitter
 • تیک تاک TikTok
 • توییچ Twitch  
 • دیسکورد Discord
 • خدمات تلگرام Telegram
 • لینکداین Linkedin 
 • اسپاتیفای Spotify
 • ساندکلاد SoundCloud
 • پینترست Pinterest
 • پادکست آیتونز iTunes Podcast
 • فیسبوک Facebook
 • نصب برنامه Application install
 • ترافیک سایت Website traffic
 • لایکی Likeeوریفای اینستاگرام: هر چیزی که شما لازم دارید تا بدانید

شما ممکن است متوجه علامت تیک آبی در برابر یک دسته از پروفایل ها در اینستاگرام باشید. این  علامت وریفای اینستاگرام است. اینستاگرام، توییتر و فیسبوک را دنبال کرد، برای اینکه این ویژگی را به پلتفرم شان در سال ۲۰۱۴ معرفی کند. علامت وریفای در اینستاگرام راهی است برای آگاهی دادن به مردم تا بدانند  که آنچه که تایید شده است پروفایلی است که در واقع متعلق به  شخص یا برندی است که ادعا می کند. 

چه کسی می تواند برای وریفای اینستاگرام درخواست کند؟

اینستاگرام می گوید اگرشما یک موجود منحصر به فرد و معتبری هستید، و یک پروفایل فعال در پلتفرم دارید، می توانید برای تیک آبی درخواست دهید. پروفایل شما همچنین تا حد ممکن  نیاز به تکمیل با نام برندتان، یک بیوگرافی مناسب، و یک لینک برای نشان وبسایت تان در پروفایل تان خواهد داشت.

مزایای علامت تیک آبی در اینستاگرام چیست؟

تیک آبی یا وریفای اینستاگرام نشان می دهد که سوداگر واقعی شما هستید. این مانع می شود تا افراد دیگر برند شما را جعل کنند و هر پروفایل جعلی  که  ظاهر می شود را آسان تر حذف می کند. به علاوه، علامت وریفای اینستاگرام به این معناست که شما در هنگام جستجو دربالای لیست  قرار می گیرید، در حالی که  شما همچنین پروفایل تان را در قسمت جستجو به عنوان یک اولویت ایجاد می کنید. این اطمینان را بوجود می آورد که هر یک از فالوورهای جدید در پایان در پروفایل شما قرار می گیرند و همچنین به شما کمک می کند تا تعداد فالوورها را سریعتر و آسانتر افزایش دهید. جدا ازهمه ی اینها، اینستاگرام همچنین ویژگی های بتا را برای تایید حساب ها در اول قرار می دهد. همه ی اینها به یک میزان جذابیت باورنکردنی برای پروفایل شما تبدیل می شود.

چگونه تیک آبی یا وریفای اینستاگرام را در اینستاگرام بدست آورم؟

به حساب اینستاگرام خود در اپلیکیشن موبایل متصل شوید. در صورتی که شما چندین حساب دارید، مطمئن شوید که شما متصل می شوید به یکی از آنهایی که می خواهید برای علامت تایید  در خواست دهید. 

وارد تنظیمات شوید، بر روی حساب کلیک کنید و تایید درخواست را انتخاب کنید.

نام کامل حقوقی خود را ارائه دهید. در صورتی که در عوض مارک تجاری یا هنرمندی با نام مستعار دارید، ذکر کنید که به عنوان زمینه “شناخته می شود”.

یک مقوله برای پروفایل تان از نه آپشن  آماده شده، انتخاب کنید.

یک کپی از سند صادر شده –دولت که به طور واضح نام و تاریخ تولدتان را نشان می دهد، ارسال کنید. اگر یک پروفایل شخصی است، این می تواند یک کپی از پاسپورت شما، گواهینامه ی رانندگی، یا یک شناسه ی صادر شده – دولت باشد. اگر شما در حال تلاش هستید تا وریفای اینستاگرام برای پروفایل برند را بدست آورید، یک کپی از قبض شهرداری، اساسنامه ی شرکت، یا یک پرونده ثبت مالیات را ارسال کنید.

پس از اتمام کار، ارسال را بزنید.

چه مدت طول می کشد که در اینستاگرام وریفای را بدست اوریم؟

زمانی که شما درخواست دادید، بین چند روز تا چند هفته طول می کشد که اینستاگرام به شما اطلاع دهد که آیا پروفایل شما برای وریفای، تایید شده است.

بعد از تایید درخواست چه کنم؟

در صورتی که تیک آبی یا وریفای اینستاگرام را برای پروفایل تان گرفتید، بله! تبریک می گویم! در مرحله دوم، شما یک بررسی مداوم بر خط مشی های اینستاگرام، و بر اصطلاحات کاربرد و خدمات داشته باشید تا شما به طور ناخواسته آن ها را نقض نکنید. در غیر این صورت اینستاگرام حق دارد تا نشان تایید شده ی شما را حذف کند.

اگر شما وریفای اینستاگرام نگرفتید، شما می توانید بعد از ۳۰ روز دوباره درخواست دهید. در همان زمان سعی کنید تا همان اعتبار که همراه با تیک آبی است را به تنهایی ایجاد کنید. داستان های پشت صحنه را ارسال کنید، اینستاگرام خود را پیوند دهید و از کانال های اجتماعی دیگر فالوور بیاورید و مرتبا با پیروان خود مشغول باشید.

چه چیز شانس من را برای وریفای اینستاگرام افزایش می دهد؟

جدا از یک پیج فعال و کامل، بررسی های اینستاگرام معمولا شامل بررسی قسمت “چهره یا نهاد عمومی” است. این امر معمولا در اخبار، و در چندین فضای آنلاین به معنای محبوب و محبوب شدن شما کمک کرده است.

دکتر اینستاگراممشاهده نوشته ها

درباره دکتر اینستاگرام آژانس دیجیتال مارکتینگ دکتر اینستاگرام در طی فعالیت در زمینه تبلیغات و کسب تجربه تصمیم به جذب افراد با استعداد در زمینه بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی به طور خاص برنامه اینستاگرام نمود و با آموزش و گردآوری تیم متخصص و حرفه‌ای در این زمینه توانست همزمان با گسترش فعالیت‌های خود، با برندهای مطرح و شرکت‌های معتبر در زمینه‌های مختلف همکاری داشته باشد. هم اکنون تیم ما با ارائه جامع‌ترین خدمات، پژوهش، مشاوره و تحلیل موردی در خدمت مشتریان گرامی می‌باشد.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!