فالوور
برای سفارش لطفا با دفتر تماس بگیرید ۰۲۱۷۶۸۷۵۰۴۲ و یا در واتساپ پیام بدهید. میتوانید با کارشناسان ما مشاوره داشته باشید و بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنید.

 

 • خدمات اینستاگرام: خرید فالوور، لایک، ویو، کامنت، خرید پیج و تبلیغات Instagram

 

 • خدمات کلاب هاوس: دعوتنامه، فالوور Clubhouse

 

 • طراحی سایت و خدمات سئو Site SEO
 • خدمات یوتیوب Youtube
 • توییتر Twitter
 • تیک تاک TikTok
 • توییچ Twitch  
 • دیسکورد Discord
 • خدمات تلگرام Telegram
 • لینکداین Linkedin 
 • اسپاتیفای Spotify
 • ساندکلاد SoundCloud
 • پینترست Pinterest
 • پادکست آیتونز iTunes Podcast
 • فیسبوک Facebook
 • نصب برنامه Application install
 • ترافیک سایت Website traffic
 • لایکی Likeeابتدا شما بایستی یاد بگیرید که چه تعداد فالوور نیاز است تا شما را بعنوان یک اینستاگرامر مشهور در نظر بگیرند. سپس بایستی حدوداً ۱۰ درصد از این فالور ها را بخرید تا در شروع پیج اینستاگرام شما در مسیر مثبتی قرار گیرد. بعد از آن، شما به سادگی باید یک سری تکنیک ها را برای جمع کردن فالوور های واقعی بیشتر در پیج اینستاگرامتان انجام دهید. 

مردم به این دلیل می خواهند یک اینستاگرامر مشهور باشند چون این امر به این معنی است که می توانند بعنوان یک اینفلوئنسر (افراد با نفوذ) پول زیادی به دست بیاورند. شرکت ها و افراد کارآفرین دوست دارند که اینفلوئنسرهای اینستاگرامی را جهت تبلیغ محصولات و خدماتشان در ازای پول به خدمت بگیرند. مقدار قیمت آنها معمولاً بر اساس تعداد فالوور هایی که دارند، است. فالور بیشتر به معنی محبوبیت بیشتر است که به معنی پول بیشتر است. 

کاربران اینستاگرامی وجود دارند که فقط با ۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ فالوور پول بدست می آورند. از این رو، این لزوماً به این معنی نیست که آنها افراد مشهور اینستاگرامی هستند. بیشتر اینفلوئنسرهای اینستاگرامی عقیده دارند که شما قبل از این که بتوانید بعنوان یک قدرت در شغل خود در نظر گفته شوید، حداقل به ۳۰۰۰۰ فالوور احتیاج دارید. اگر می خواهید مشهور باشید، سپس ۱۰۰۰۰۰ فالوور بایستی هدف شما باشد.

با این اوصاف، برای رسیدن ۱۰ درصد از هدف ۱۰۰۰۰۰ فالوور ، بلافاصه ۱۰۰۰۰ فالوور نخرید. این بهتر از که تعداد کمی فالور را به شکل مداوم در یک بازه زمانی طولانی خریداری کنید. با این روش، فالور ها به شکل طبیعی تر و معتبرتری در پیج اینستاگرام شما ظاهر می شوند. اگر در یک الی دو روز فالور های شما از ۰ به ۱۰۰۰۰ نفر برسند، اینستاگرام ممکن مشکوک شود. پس، باید در مورد این موضوع باهوش باشید.

بیایید پنج سطح یا طبقه متفاوت از شهرت اینستاگرامی و مقدار پولی را که می توانید برای هر کدام به عنوان اینفلوئنسر بدست آورید بررسی کنیم.

سطح اول- زیر ۵۰۰۰ فالوور

هر کاربر اینستاگرامی مطلقاً با صفر در برنامه شروع به کار می کند. هنگامی که شما هیچ فالور ای ندارید، تنها مسیر برای حرکت، بالا رفتن در تعداد فالور ها است. کاربران جدید اغلب در حدود ۳۰۰ تا ۱۰۰ فالور گیر می کنند، که بیشتر این افراد دوستان و یا اعضای خانواده ایشان هستند. با این حال هدف شما در ابتدا بایستی ۱۰۰۰ فالوور باشد تا بتوانید پیج اینستاگرام خود را از زمین بلند کنید.

از آنجاکه جمع کردن ۱۰۰۰ فالوور در ابتدا سخت تر است، شما می توانید با خرید آنها از یک فروشنده سرعت را بالا ببرید. اینها لزوماً فالور های واقعی نخواهند بود، اما حداقل به پیج اینستاگرام شما جهت درستی می دهند. سپس کانال شما برای بازدید کنندگان جدیدی که از کانال شما دیدن و تعداد فالور های شما را می بینند، امیدوارکننده تر به نظر خواهد رسید.

برای جهش از ۱۰۰۰ فالوور به ۵۰۰۰ فالوور شما نیاز دارید که از دوستان و یا اعضای خانواده خود بخواهید که پست های شما را با دوستانشان به اشتراک بگذارند. همچنین از همکاران کاری و هر کس دیگری که می شناسید این را بخواهید، این را انجام دهد. از استفاده از ارتباطات فیسبوکی، توئیتری و لینکدینی خود نیز برای این منظور ترس نداشته باشید.

سطح دوم- ۵۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰ فالوور

هنگامی که شما به نشان ۵۰۰۰ فالوور دست پیدا کردید زمانی است که شما به طور رسمی به دومین سطح از محبوبیت در اینستاگرام وارد شده اید. دومین سطح نشان دهنده کاربران اینستاگرامی با فالور هایی بین ۵۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰ است. شما احتمالاً مدتی در این سطح خواهید بود زیرا برای بدست آوردن ۴۵۰۰۰ فالوور بعدی به این نیاز دارید که به تبلیغ و ارتقا کانال خود ادامه دهید.

سطح سوم- ۲۰۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ فالوور

بعد از رسیدن به ۵۰۰۰۰ فالوور ، شما به سطح سوم محبوبیت در اینستاگرام رسیده اید. سطح سوم جایی است که شما یک اینستاگرامر مشهور تبدیل می شوید. این سطحی است که شما از یک اینفلوئنسر کوچک به یک اینفلوئنسر رسمی تبدیل خواهید شد و پول خوبی می توانید بدست آورید. بیشتر کاربران اینستاگرامی هرگز به این سطح نمی رسند، پس هنگامی که به انجام شد خودتان را تشویق کنید.

سطح چهارم- ۱۰۰۰۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰۰ فالوور

اگر به بیشتر از ۲۰۰۰۰۰ فالوور در پیج اینستاگرام خود رسیده اید، به طور رسمی وارد اتحایه های بزرگ شده اید. شما اکنون یک اینفلوئنسر مشهور اینستاگرامی هستید، که قدرتی معتبر در جایگاه شغلی خود است. در این مرحله برای به دست آوردن فالور بیشتر نباید زیاد مشکل داشته باشید زیرا شما نام تجاری شناخته شده ای دارید.

سطح پنجم- بیشتر از ۱۰۰۰۰۰۰ فالوور

سطح پنجم سطح نهایی است. فقط افراد مشهور بزرگ از ۱،۰۰۰،۰۰۰ فالوور فراتر می روند، اما اگر به صورت آنلاین شهرت زیاد و شگفت آوری ایجاد کنید، می توانید این کار را انجام دهید. بعد از جمع آوری ۱.۰۰۰.۰۰۰ فالوور ، تقریباً می توانید هر میزان مبلغی را که می خواهید برای خدمات اینفلوئنسری خود طلب کنید. محدودیتی وجود ندارد.

دکتر اینستاگراممشاهده نوشته ها

درباره دکتر اینستاگرام آژانس دیجیتال مارکتینگ دکتر اینستاگرام در طی فعالیت در زمینه تبلیغات و کسب تجربه تصمیم به جذب افراد با استعداد در زمینه بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی به طور خاص برنامه اینستاگرام نمود و با آموزش و گردآوری تیم متخصص و حرفه‌ای در این زمینه توانست همزمان با گسترش فعالیت‌های خود، با برندهای مطرح و شرکت‌های معتبر در زمینه‌های مختلف همکاری داشته باشد. هم اکنون تیم ما با ارائه جامع‌ترین خدمات، پژوهش، مشاوره و تحلیل موردی در خدمت مشتریان گرامی می‌باشد.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!