فالوور


برای خرید خدمات اینستاگرام (خرید لایک، فالوور، ویو کامنت و ...) یا خرید پیج اینستاگرام لطفا با دفتر تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام بدهید. میتوانید قبل از ثبت سفارش با کارشناسان ما مشاوره داشته باشید و بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنید.ابتدا شما بایستی یاد بگیرید که چه تعداد فالوور نیاز است تا شما را بعنوان یک اینستاگرامر مشهور در نظر بگیرند. سپس بایستی حدوداً 10 درصد از این فالور ها را بخرید تا در شروع پیج اینستاگرام شما در مسیر مثبتی قرار گیرد. بعد از آن، شما به سادگی باید یک سری تکنیک ها را برای جمع کردن فالوور های واقعی بیشتر در پیج اینستاگرامتان انجام دهید. 

مردم به این دلیل می خواهند یک اینستاگرامر مشهور باشند چون این امر به این معنی است که می توانند بعنوان یک اینفلوئنسر (افراد با نفوذ) پول زیادی به دست بیاورند. شرکت ها و افراد کارآفرین دوست دارند که اینفلوئنسرهای اینستاگرامی را جهت تبلیغ محصولات و خدماتشان در ازای پول به خدمت بگیرند. مقدار قیمت آنها معمولاً بر اساس تعداد فالوور هایی که دارند، است. فالور بیشتر به معنی محبوبیت بیشتر است که به معنی پول بیشتر است. 

کاربران اینستاگرامی وجود دارند که فقط با 5000 تا 10000 فالوور پول بدست می آورند. از این رو، این لزوماً به این معنی نیست که آنها افراد مشهور اینستاگرامی هستند. بیشتر اینفلوئنسرهای اینستاگرامی عقیده دارند که شما قبل از این که بتوانید بعنوان یک قدرت در شغل خود در نظر گفته شوید، حداقل به 30000 فالوور احتیاج دارید. اگر می خواهید مشهور باشید، سپس 100000 فالوور بایستی هدف شما باشد.

با این اوصاف، برای رسیدن 10 درصد از هدف 100000 فالوور ، بلافاصه 10000 فالوور نخرید. این بهتر از که تعداد کمی فالور را به شکل مداوم در یک بازه زمانی طولانی خریداری کنید. با این روش، فالور ها به شکل طبیعی تر و معتبرتری در پیج اینستاگرام شما ظاهر می شوند. اگر در یک الی دو روز فالور های شما از 0 به 10000 نفر برسند، اینستاگرام ممکن مشکوک شود. پس، باید در مورد این موضوع باهوش باشید.

بیایید پنج سطح یا طبقه متفاوت از شهرت اینستاگرامی و مقدار پولی را که می توانید برای هر کدام به عنوان اینفلوئنسر بدست آورید بررسی کنیم.

سطح اول- زیر 5000 فالوور

هر کاربر اینستاگرامی مطلقاً با صفر در برنامه شروع به کار می کند. هنگامی که شما هیچ فالور ای ندارید، تنها مسیر برای حرکت، بالا رفتن در تعداد فالور ها است. کاربران جدید اغلب در حدود 300 تا 100 فالور گیر می کنند، که بیشتر این افراد دوستان و یا اعضای خانواده ایشان هستند. با این حال هدف شما در ابتدا بایستی 1000 فالوور باشد تا بتوانید پیج اینستاگرام خود را از زمین بلند کنید.

از آنجاکه جمع کردن 1000 فالوور در ابتدا سخت تر است، شما می توانید با خرید آنها از یک فروشنده سرعت را بالا ببرید. اینها لزوماً فالور های واقعی نخواهند بود، اما حداقل به پیج اینستاگرام شما جهت درستی می دهند. سپس کانال شما برای بازدید کنندگان جدیدی که از کانال شما دیدن و تعداد فالور های شما را می بینند، امیدوارکننده تر به نظر خواهد رسید.

برای جهش از 1000 فالوور به 5000 فالوور شما نیاز دارید که از دوستان و یا اعضای خانواده خود بخواهید که پست های شما را با دوستانشان به اشتراک بگذارند. همچنین از همکاران کاری و هر کس دیگری که می شناسید این را بخواهید، این را انجام دهد. از استفاده از ارتباطات فیسبوکی، توئیتری و لینکدینی خود نیز برای این منظور ترس نداشته باشید.

سطح دوم- 50000 تا 5000 فالوور

هنگامی که شما به نشان 5000 فالوور دست پیدا کردید زمانی است که شما به طور رسمی به دومین سطح از محبوبیت در اینستاگرام وارد شده اید. دومین سطح نشان دهنده کاربران اینستاگرامی با فالور هایی بین 50000 تا 5000 است. شما احتمالاً مدتی در این سطح خواهید بود زیرا برای بدست آوردن 45000 فالوور بعدی به این نیاز دارید که به تبلیغ و ارتقا کانال خود ادامه دهید.

سطح سوم- 200000 تا 50000 فالوور

بعد از رسیدن به 50000 فالوور ، شما به سطح سوم محبوبیت در اینستاگرام رسیده اید. سطح سوم جایی است که شما یک اینستاگرامر مشهور تبدیل می شوید. این سطحی است که شما از یک اینفلوئنسر کوچک به یک اینفلوئنسر رسمی تبدیل خواهید شد و پول خوبی می توانید بدست آورید. بیشتر کاربران اینستاگرامی هرگز به این سطح نمی رسند، پس هنگامی که به انجام شد خودتان را تشویق کنید.

سطح چهارم- 1000000 تا 200000 فالوور

اگر به بیشتر از 200000 فالوور در پیج اینستاگرام خود رسیده اید، به طور رسمی وارد اتحایه های بزرگ شده اید. شما اکنون یک اینفلوئنسر مشهور اینستاگرامی هستید، که قدرتی معتبر در جایگاه شغلی خود است. در این مرحله برای به دست آوردن فالور بیشتر نباید زیاد مشکل داشته باشید زیرا شما نام تجاری شناخته شده ای دارید.

سطح پنجم- بیشتر از 1000000 فالوور

سطح پنجم سطح نهایی است. فقط افراد مشهور بزرگ از 1،000،000 فالوور فراتر می روند، اما اگر به صورت آنلاین شهرت زیاد و شگفت آوری ایجاد کنید، می توانید این کار را انجام دهید. بعد از جمع آوری 1.000.000 فالوور ، تقریباً می توانید هر میزان مبلغی را که می خواهید برای خدمات اینفلوئنسری خود طلب کنید. محدودیتی وجود ندارد.

دکتر اینستاگراممشاهده نوشته ها

درباره دکتر اینستاگرام آژانس دیجیتال مارکتینگ دکتر اینستاگرام در طی فعالیت در زمینه تبلیغات و کسب تجربه تصمیم به جذب افراد با استعداد در زمینه بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی به طور خاص برنامه اینستاگرام نمود و با آموزش و گردآوری تیم متخصص و حرفه‌ای در این زمینه توانست همزمان با گسترش فعالیت‌های خود، با برندهای مطرح و شرکت‌های معتبر در زمینه‌های مختلف همکاری داشته باشد. هم اکنون تیم ما با ارائه جامع‌ترین خدمات، پژوهش، مشاوره و تحلیل موردی در خدمت مشتریان گرامی می‌باشد.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!