استوری اینستاگرام

در طول زمان فاصله‌گذاری اجتماعی استوری اینستاگرام می‌تواند به شما در توسعه روابط واقعی با مشتری‌ها کمک کند. به این دلیل که استوری‌ها به شما اجازه می‌دهند تا با مشترکان خود از راه‌های معتبر و سرگرم‌کننده، متقابلا در ارتباط باشید. 

شروع می‌کنیم:

  • صفحه را به سمت راست بکشید تا به راحتی به دوربین دسترسی پیدا کنید تا عکس و ویدیو گرفته و در استوری خود منتشر کنید. صفحه را از پایین به بالا بکشید تا عکس‌ها و ویدیو‌هایی که طی 24 ساعت اخیر گرفته‌اید را آپلود کنید. برای دیدن استوری خود می‌توانید روی *استوری شما* در قسمت بالای صفحه اصلی سمت چپ (اگر زبان برنامه فارسی است، سمت راست قرار دارد)، کلیک کنید.
  • نقاشی، متن و استیکرهای (برچسب) داخل اینستاگرام به شما اجازه می‌دهند لحظات خود را ویژه کنید. همچنین می‌توانید حساب‌های دیگر را ذکر (تگ) کنید، و حساب‌های تایید شده امکان اضافه کردن لینک به استوری خود را دارند.
  • استوری اینستاگرام شما در نوار بالای صفحه اصلی ظاهر می‌شود. افراد دیگر نیز می‌توانند از طریق کلیک کردن روی عکس پروفایل (حساب) شما به استوری‌تان دسترسی داشته باشند. 
  • تعامل مهمترین عامل استوری است. این ابزارها به شما کمک می‌کنند تا با فالوورهای خود ارتباط برقرار کنید:
  • برچسب (استیکر) سوال: سوالات مشترکان را پاسخ دهید، یا سوالات خودتان را بپرسید.
  • برچسب رأی و امتحان: مخاطبان خود را با روش‌های سرگرم‌کننده و جذاب شرکت دهید.
  • برچسب شمارش معکوس: برای هر لحظه‌ای که فالوورهای شما می‌خواهند از آن باخبر شوند (مثل ویدیو زنده (لایو) که در آن سوال و پاسخ انجام می‌شود)، حالت انتظار به‌وجود آورید. 
  • مشاهده کردن، پاسخ دادن و اشتراک‌گذاری استوری‌های مربوط به شما: توسط @-ذکر نام (منشن) و از طریق نوار فعالیت من به اینها دسترسی پیدا می‌کنید.

نکات و ایده‌ها درباره استوری اینستاگرام

از برچسب سوالات استفاده کنید تا متوجه شوید طی این دوره دیگران چه چیزهایی میخواهند درباره شما بدانند.

تفکرات و نکات روزانه برای مشتریان خود مهیا کنید.

برگزیده‌ای (هایلایت) از به‌روز رسانی کوید-19 خود بسازید. 

بخش برگزیده‌ای بسازید تا نمایانگر مرتبط‌ترین محصولات شما باشد و مشتریان به راحتی بتوانند مراجعه کرده و به چیزهایی که اکنون نیاز دارند دسترسی داشته باشند. 

چالش‌هایی سرگرم‌کننده برای دیگران بسازید تا در استوری اینستاگرام خودشان مجددا به اشتراک گذاشته و دوستان خود را نیز منشن کنند. 

امکان ارسال نظر وجود ندارد!

تماس