چگونه در اینستاگرام یک موقعیت مکانی را اضافه نموده یا ایجاد نمائیم. (به روز شده در 2020)


موقعی که فردی یک پیج اینستاگرام دارد نیاز خواهد داشت یک موقعیت مکانی دلخواه را اضافه نموده یا ایجاد نماید. در حقیقت، اگر شما یک پیج اینستاگرامی دارید و قبلاً موقعیت مکانی شخصی سازی شده را اضافه ننموده‌اید، در صفحه درستی قرار گرفته‌اید.

هدف اضافه نمودن یک موقعیت مکانی به اینستاگرام چیست؟

اگر شما  از قبل بدانید که چرا می‌خواهید یک موقعیت مکانی را در پیج اینستاگرامی خود اضافه یا ایجاد کنید، شما نیاز دارید که قسمت زیر “روش انجام” را ببینید.

از آنجا که اینستاگرام یک پایگاه تلفن هوشمند می‌باشد که شما می‌توانید برای ارسال عکسهای فیلم‌هایی که شما می‌خواهید بقیه مردم ببینند، استفاده نمائید، شما نیاز دارید که به پستهای خود موقعیت مکانی را اضافه نمائید. علت این امر این است که موقعیت مکانی بیشتری که شما به حساب خود اضافه می‌نمائید باعث می‌شود که به پیام‌گیران بیشتری دسترسی پیدا کنید. پیام‌گیران بیشتر، موجب می‌شود که شما فالوور بالقوه بیشتری داشته باشید. اگر شما کسب و کاری دارید که می‌خواهید آن را تقویت نمائید این امر ضروری است. ساده به نظر می‌آید، همینطوره؟ فکرکردن در مورد اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی فیس بوک کوچک، یک چشم انداز خوبی است زیرا اینستاگرام با فیس بوک کار می‌کند.

چگونه موقعیت‌های مکانی جدید را به حساب اینستاگرامی خود اضافه نموده یا ایجاد نماییم. 

شما تکنیک‌های مختلفی را در اینترنت می‌یابید، اما ما آسان‌ترین و سر راست‌‌ترین راه را که موقعیت مکانی شما را در ارتباط با حساب فیس بوکتان به روز می‌نماید یافته‌ایم. فقط این دستورالعمل های مرحله به مرحله را دنبال نمائید و شما بی‌درنگ یک اضافه کننده مکانی موقعیت می‌شوید.

  1. شما نیاز دارید که در حساب فیس بوک خودتان برای شروع پردازش باشید.

در بالای صفحه فیس بوک خودتان شما پیوند ورود به سیستم را خواهید دید که نیاز است بر روی آن کلیک نمائید.

  1. در قسمت “موقعیت خود را اضافه نمائید”، کلید کپس لاک را روی صفحه کلید خاموش نمائید.
  2. حالا دکمه “اضافه کردن”، که نزدیک دکمه جستجوی نتایج می‌باشد را کلیک نمائید.
  3. یک طبقه بندی که شما می‌خواهید موقعیت مکانی را به کار بندید انتخاب کنید و سپس واژه “ایجاد کردن” را کلیک نمائید. همین است!
  4. حالا شما نیاز خواهید داشت که بررسی کنید که این موقعیت مکانی درست است.
  5. فیلتر جستجو را به کار برید.
  6. انواع موقعیت مکانی را انتخاب نمائید.

همان طور که می‌بینید مشکل نبود اما اگر این کار نیاز به تکرار دارد، سخت نگیرید زیرا همه ما با کوشش یاد می‌گیریم.

اکنون که شما ایده پردازش برای اضافه کردن برای یک موقعیت مکانی را به دست آوردید، اضافه کردن موقعیت مکانی بیشتر و یا حتی چندین موقعیت مکانی را امتحان نمائید. اگر شما کسب و کاری دارید که موقعیت مکانی زیادی دارد، بنابراین شما باید این مهارت را پرورش دهید. هرچه در این زمینه پیشرفت نمائید، نگرش بیشتری خواهید یافت که معنی آن به دست آوردن مشتریان بالقوه بیشتری می‌باشد. اضافه شدن موقعیت مکانی مبارک باشه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس