چگونه میتوان در اینستاگرام محبوب شد و فالوور های بسیاری را به دست آورد؟

فالوور
برای سفارش لطفا با دفتر تماس بگیرید ۰۲۱۷۶۸۷۵۰۴۲ و یا در واتساپ پیام بدهید. میتوانید با کارشناسان ما مشاوره داشته باشید و بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنید.

 

 • خدمات اینستاگرام: خرید فالوور، لایک، ویو، کامنت، خرید پیج و تبلیغات Instagram

 

 • خدمات کلاب هاوس: دعوتنامه، فالوور Clubhouse

 

 • طراحی سایت و خدمات سئو Site SEO
 • خدمات یوتیوب Youtube
 • توییتر Twitter
 • تیک تاک TikTok
 • توییچ Twitch  
 • دیسکورد Discord
 • خدمات تلگرام Telegram
 • لینکداین Linkedin 
 • اسپاتیفای Spotify
 • ساندکلاد SoundCloud
 • پینترست Pinterest
 • پادکست آیتونز iTunes Podcast
 • فیسبوک Facebook
 • نصب برنامه Application install
 • ترافیک سایت Website traffic
 • لایکی Likeeچگونه میتوان در اینستاگرام فالوور های بسیاری را به دست آورد؟

اینستاگرام بیش از یک میلیارد استفاده کننده داردـ در این چنین جایگاه غول آسایی، چگونه پیج جدید شما می تواند مورد توجه قرار بگیرد؟

اگر کنجکاو هستید که چگونه میتوانید در اینستاگرام محبوب شوید، تنها نیستید. این چیزی است که بسیاری از افراد با آن درگیر هستند، به خصوص زمانی که در تلاشید تا یک پیج جدید شخصی یا استفاده برای کسب و کار را افزایش دهید. 

خبر خوش این است که در اینجا چند ترفند و نکته استفاده شده به وسیله قرار دادن آگهی وجود دارد. اگر شما آماده هستید تا شروع کنیم، برای چگونگی افزایش انبوه فالوور ها در اینستاگرام به همراه ایجاد یک پیج بسیار زیبای اینستاگرام که فالوور ها آن را بسیار جذاب خواهند یافت، بخوانید و کسب اطلاعات کنید!

اعلانات روزانه

اگر شما می خواهید که فالوور بسیاری را در اینستاگرام بدست بیاورید، ثبات و تداوم مهمترین نکته است. بکوشید تا روزانه عکسی را در زمانی مشخص پست یا اعلان کنید. در این روش، طرفداران شما شروع خواهند کرد تا بدانند چه زمانی می توانند انتظار دیدن آخرین پست یا اعلان شما را داشته باشند، و تمایل به دیدن آن خواهند داشت. 

اگر شما حساب کاربری (پیج اینستاگرام) تجاری دارید، همچنین می توانید از ویژگی مفیدی که در تنظیمات یافت میشود، بهره مند شوید. در جدول مخاطبان جستجو کنید، سپس زمان هرروزه فالوور هایتان را که بیشترین فعالیت را در روز دارند، نشان میدهد. 

سعی کنید که در زمانی از روز که مخاطبانتان بیشترین فعالیت را دارند پست کنید، زیرا این احتمال مشاهده پست شما را افزایش میدهد. 

همیشه به پست هایتان نیز برچسب جغرافیایی بزنید (موقعیت مکانی مشخص کنید)، زیرا هروقت کسی آن مکان را جستجو کند، آنها نشان داده می شوند. 

چگونه می توان در اینستاگرام محبوب شد؟ فالوور هایتان را مجذوب کنید.

به یک دلیل رسانه های اجتماعی نامیده می شود! اگر شما در پی فالوور بیشتری هستید، با آنهایی که از قبل ارتباط برقرار کرده اید نشان دهید که شما حقیقی هستید. 

اگر شخصی پیامی در زیر یکی از عکس های شما قرار داد، پاسخی متفکرانه در جواب آنها بنویسید، و در برگشت پاسخی در زیر یکی از عکس هایشان با ملاحظه قرار دهید. 

اگر حساب کاربری ( پیج ) شما دارای اعتبار/ اصالت در تعامل نباشد، اشخاص احتمالا از آن روی برمی گردانند و تمایلی به فالو کردن شما ندارند، کما اینکه اینستاگرام تماما به معنی ارتباط افراد با یکدیگر است.

زمینه تخصصی و متمرکزی برای حساب خود بردارید.

چیزی که درباره بسیاری از حساب های اینستاگرام ( پیج اینستاگرام ) متوجه خواهید شد این است که آنها تمایل دارند که زمینه یا موضوع به خصوصی را داشته باشند. 

این میتواند برای تمرکز برروی یک زمینه هنگامی که در تلاش برای افزایش حساب خود هستید کمک کند. در این روش، شما می توانید افرادی که تمایلات یکسان دارند را جذب نمایید.

هنگامی که زمینه ای را بر می گزینید، سعی کنید در آن دوام داشته باشید. به عنوان مثال، اگر یک حساب غذایی باز کردید، و سپس شروع به پست کردن عکس های کودکتان کردید، باعث سرگردانی فالوور ها میشود، آنهایی که به دنبال عکس های زیبا و دستورالعمل های غذایی هستند، نه اطلاعات بچه. 

اگر پیج اینستاگرامتان بیشتر عمومی است، کارکردن با برندها بعدا سخت خواهد شد، زیرا آنها در جستجوی مخاطبانی هستند که با تمایلاتشان هم تراز هستند. اگر همه چیز درباره عکس های خانوادگی، تعطیلات یا خاطرات بامزه را پست می کنید، چرا یک نفر باید شما را فالو کند؟ 

آیا شما پیج اینستاگرام خود را با امیدواری درآمدزایی از آن باز کرده اید؟ اگر این چنین است، ممکن است بخواهید که یکی از بیشترین زمینه های اینستاگرام را بردارید. 

آنها شامل مسافرت، سلامت و تندستی و زیبایی می شود. شما می توانید همچنان در زمینه های تخصصی تر به خوبی عمل کنید، اما ممکن است رشد آن سخت تر باشد. 

عکس های خود را به طور مداوم ویرایش کنید.

آیا تا به حال براتون سوال شده که چگونه اشخاصی که به صورت حرفه ای در اینستاگرام فعالیت می کنند و پیج های کاری دارند و فالوور بسیاری دارند چگونه همواره در اکسپلور هستند انگار که از یک مجله پرزرق و برق بیرون آمده اند؟

معمولا، راز در ویرایش عکس هاست ـ به خصوص، از پیش نمایش دادن روشنایی اتاق. اگرچه این کار اندکی زمان بر است، اما ویرایش آنها پیش از پست کردنشان می ارزد. از فیلترها دور گرفته شده در اینستاگرام خودداری کنید، همانطور که اینستاگرامرهای حرفه ای هیچ وقت از آنها استفاده نمی کنند. 

اگر شما از adobe lightroom استفاده می کنید، یک نرم افزار ویرایش عکس، هم می توانید خریداری کنید یا خودتان تنظیم کنید، فیلترها می تواند به آسانی برای هر عکسی استفاده گردد. با استفاده مکرر از تنظیمات یکسان، عکس هایتان احساس و نمایه ای یکسان خواهند داشت، حتی اگر غروب خورشید صورتی کمرنگ، سایه های گرفته، یا روشن و بشاش باشد. 

عکس ها را برای برش، روشن کردن، افزایش کنتراست و تبدیل یک عکس متوسط به عکس دیدنی ویرایش کنید. 

اگر از لایت روم استفاده نمی کنید، از یک ابزار ویرایش عکس رایگان برای دادن عکس هایتان به حاشیه ای حرفه ای استفاده کنید چرا که آنها نیازمند هستند که فالوور های جدیدی را جذب کنند. 

فالوور اینستاگرام را بخرید (از روش صحیح)

گاهی اوقات، شما به یک افزایش سریع نیاز دارید تا اینستاگرام خود را به کمک مورد نیاز خود برسانید. در پی یک شرکتی باشید که فالوور را با کیفیت بالا عرضه کنند، نه ربات هایی که ناپدید خواهند شد. ما به 7/24 مشتری سرویس و تحویل فوری را ارائه دادیم، بنابراین نیازی به دوره های انتظار استرس زا نیست که شما ممکن است با دیگر شرکت ها مواجه شوید. 

خرید فالوور واقعی به پیج شما کمک می کند که زودتر مورد توجه قرار بگیرد، همانطور که فالوور ها تمایل بیشتری دارند که پیجی را فالو کنند که نشان دهد از پیش برقرار شده است. ما میتوانیم پیشنهادات شما را شخصی سازی کنیم، بدون توجه به اینکه شما در جستجو برای به دست آوردن چه تعداد فالوور هستید.

برای پیج های مشابه لایک کنید و نظر دهید.

آیا شما برای پیج های مشابه خودتان لایک میدهید و نظر می گذارید؟ اگر این چنین نیست، فرصت بزرگی برای پیدا کردن فالوور جدید از دست می دهید. 

اگر شما با دیگر پیج ها ارتباط برقرار کنید، ممکن است آنها نیز محتوای شما را لایک کرده و شما را فالو کنند. یا فالوور های آنان نیز ممکن است نظرات شما را ببینند و تحریک شوند تا پیج شما را بررسی کنند. شما همچنین می توانید به جستجوی هشتگ هایی مانند: هشتگ لایک برای لایک یا هشتگ فالو برای فالو، که به این معناست که کاربر به نفع شما پسندیده یا لایک را باز خواهد گرداند یا شما را فالو خواهد کرد.

روشی آسان برای کمک به پیج تان به منظور مورد توجه قرار گرفتن است. اما نظرات یا کامنت های شما باید بخصوص و پرمغز باشد، نه فقط به صورت عمومی “پست خوب”!

همچنین اگر پست هایتان به سرعت لایک های بسیاری را بعد از پست کردن به دست آورد می تواند مورد توجه قرار بگیرید. این سیگنالی است برای اینستاگرام که پست های شما مورد علاقه است، و احتمال زیادی دارد که در صفحه اکسپلور یا بالای خبرمایه های مردم نگه دارد. برای به دست آوردن افزایش آسان جدیدترین پست هایتان، لایک های اینستاگرام را برای کمک به مورد توجه قرار گرفتن پست هایتان بخرید. با لایک های افزایش دهنده برای پست های جدیدتان، توجه بیشتری به دست خواهید آورد و به عنوان یک تاثیر گذار مورد توجه قرار بگیرید. 

از استوری های اینستاگرام استفاده کنید.

آیا تا به حال استوری های اینستاگرام را بررسی کرده اید؟ آنها روش بامزه ای برای تقسیم قسمت های کوچکی از روز شما هستند، ویدئوهای کوچک و عکس هایی که تنها برای 24 ساعت نمایش داده می شوند. زمانی که یک استوری را پست می کنید، می توانید حرفه ها را تگ یا برچسب کنید، هشتگ گذاری کنید و موقعیتتان را مشخص کنید. هر تگ یا برچسب این فرصت را به شما می دهد که توسط هر شخصی که در جستجوی آن تگ است یافت شوید. همچنین می توانید گیف، استیکرهای بامزه، رای جویی، و محیط پرسشی اضافه کنید، که روش های بسیاری را برای تعامل شما با طرفدارنتان ایجاد می کند. سعی کنید تا از آنها سوال بپرسید یا رای گیری های کوچکی را برای تشویق تعامل طراحی کنید.

همچنین استوری ها برای دادن بینشی به درون شخصیت شما روش خفیف و کم فشاری است. زیرا آنها دائمی نیستند، می توانید از آنها بدون استفاده از فکر زیادی که برای ایجاد صفحه اصلی اینستاگرام خود قرار می دهید، استفاده کنید. هرچندکه می توانید استوری های مورد علاقه خود را بر هایلایت ها یا نکات برجسته به صورت متوالی نگه دارید، که به کاربران این امکان را می دهد که بعدا آنها را تماشا کنند.

راه مهمان داری را باز کنید.

هر شخصی چیز مجانی را بسیار دوست دارد! برای افزایش فالوور پیج تان، تلاش کنید تا راه مهمان داری را باز کنید. نیازمند شرکت کنندگان است تا شما را فالو کنند و دوستی را تگ کنید ـ این هم به افزایش پیج تان و مورد توجه قرار گرفتن به واسطه گروه جدیدی از مردم همراه خواهد بود. مردم اغلب از فالو کردن شخص جدید خوشنود هستند اگر به این معنا باشد که این شانس را داشته باشند که هدیه خوب برنده شوند. اگر تاکنون اندازه ای کاهشی از فالوور ها داشته اید، ممکن است قادر باشید که با یک برند کار کنید تا اسپانسر مسابقه شود و هدیه ارائه دهد. درغیر اینصورت، می توانید خودتان هدیه ای را بخرید و برای برنده ارسال کنید. سعی کنید راه های ارتباطی مرتبط را به پیج خود باز کنید، مانند کتاب آشپزی برای سلامتی یا حساب تندرستی. 

از هشتگ های مناسب استفاده کنید.

استفاده از هشتگ ها به صورت مناسب برای مورد توجه قرار گرفتن در اینستاگرام ضروری است. سیستم به شما این امکان را می دهد که تا 30 هشتگ در هر پست استفاده کنید، اما نیازی ندارید که از آنها برای موفق بودن بیشتر استفاده کنید. زمانی که هشتگ به دست می آورید، دیگر پیج ها را در زمینه خود بررسی کنید تا ببینید که هشتگ های پرطرفدار چه چیزهایی هستند. هر کلمه یا عبارتی می تواند یک هشتگ باشد، بنابراین شما حتی می توانید برای کمک به برندتان خودتان درست کنید. زمانی که هشتگ ها را انتخاب می کنید، در ابتدا درباره اینکه چه تعداد پست این هشتگ را استفاده می کنند جستجو کنید. اگر این هشتگ در میلیونها است، پست شما نیز احتمالا در این آشفتگی گم می شود. اما، اگر هشتگ تنها چند صد دارد، شانس افراد دیگری که در جستجوی آن هستند بسیار کم است. سعی کنید مخلوطی از هشتگ های کم در هزارها و کمی در دهها هزار برای بهترین شانس پیدا شدن استفاده کنید. 

همین حالا افزایش پیج اینستاگرام خود را آغاز کنید.

به طور امیدبخش شما اکنون درک بهتری از چگونگی مشهور شدن در اینستاگرام دارید! هنگامی که فالوور های وسیعی در اینستاگرام دارید، می توانید فرد تاثیرگذاری شوید، از پست های پشتیبانی شده کسب درآمد کنید، یا فقط به عنوان سرگرمی با یک پیج بزرگ جاری لذت ببرید. 

برای کمک در تمام چیزهای اینستاگرام با ما تماس بگیرید. ما می توانیم با اعتبار رشد طولانی مدت حساب به واسطه ارائه دادن کیفیت بالای فالوور و لایک ها شما را یاری کنیم. 

منتظر چی هستید؟ تیم دوستانه ما مشتاق شنیدن از سمت شما هستند و ما وجود داریم تا امروز در افزایش فالوور ، شما را یاری دهیم!

دکتر اینستاگرامAuthor posts

درباره دکتر اینستاگرام آژانس دیجیتال مارکتینگ دکتر اینستاگرام در طی فعالیت در زمینه تبلیغات و کسب تجربه تصمیم به جذب افراد با استعداد در زمینه بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی به طور خاص برنامه اینستاگرام نمود و با آموزش و گردآوری تیم متخصص و حرفه‌ای در این زمینه توانست همزمان با گسترش فعالیت‌های خود، با برندهای مطرح و شرکت‌های معتبر در زمینه‌های مختلف همکاری داشته باشد. هم اکنون تیم ما با ارائه جامع‌ترین خدمات، پژوهش، مشاوره و تحلیل موردی در خدمت مشتریان گرامی می‌باشد.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!