خرید فالوور اینستاگرام
برای سفارش لطفا با دفتر تماس بگیرید ۰۲۱۷۶۸۷۵۰۴۲ و یا در واتساپ پیام بدهید. میتوانید با کارشناسان ما مشاوره داشته باشید و بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنید.

 

 • خدمات اینستاگرام: خرید فالوور، لایک، ویو، کامنت، خرید پیج و تبلیغات Instagram

 

 • خدمات کلاب هاوس: دعوتنامه، فالوور Clubhouse

 

 • طراحی سایت و خدمات سئو Site SEO
 • خدمات یوتیوب Youtube
 • توییتر Twitter
 • تیک تاک TikTok
 • توییچ Twitch  
 • دیسکورد Discord
 • خدمات تلگرام Telegram
 • لینکداین Linkedin 
 • اسپاتیفای Spotify
 • ساندکلاد SoundCloud
 • پینترست Pinterest
 • پادکست آیتونز iTunes Podcast
 • فیسبوک Facebook
 • نصب برنامه Application install
 • ترافیک سایت Website traffic
 • لایکی Likeeهمان طور که به دنبال بهترین روش اساسی در پیشرفت اینستاگرام برای پروفایل خود هستید، دانستن همه چیز در مورد بستر شبکه های اجتماعی، مهم خواهد بود.

باید مطمئن شوید که اطلاعات صحیحی در بر دارید تا بتوانید یک تغییر واقعی ایجاد کنید.

بیایید نگاهی به بعضی از مهم ترین آمار اینستاگرامی بیندازیم تا به عنوان عامل رشد و تاثیرگذار اینستاگرام در مجموعه خود داشته باشید.

1.اینستاگرام، در دانلودها شماره دو است

باورتان میشود که اینستاگرام، دومین برنامه ی دانلود شده رایگان در اپل استور باشد؟ تنها بستری که توانسته بهتر از آن باشد و عنوان اول را به خود گیرد، یوتیوب است.

 زمانی که در حال رشد اینستا خود هستید، این ایده خوبی برای آنچه انتظار دارید است – باعث میشود که کاربران بیشتر و بیشتری جذب شوند، بنابراین اگر حساب و کتاب کنید، شانس خوبی برای انجام کار خیلی درست دارید.

2.شماره اینستاگرام در گوگل، 10 است.

آیا می دانید که هنوز هم مردم عاشق جستجو درمورد آب و هوا در گوگل هستند؟ آنها فقط عاشق صحبت کردن درمورد آن نیستند بلکه عاشق جستجو کردن در اینترنت درمورد آن هستند. آیا می دانید آنها چه چیز دیگری را دوست دارند تا در گوگل جستجو کنند؟ اینستاگرام

امروزه از میان محبوب ترین چیز برای جستجو در گوگل پس از آمازون، یوتیوب و فیسبوک، اینستاگرام دهمین است. چون اینستاگرام یک برنامه است و چیزی نیست که بخواهید در گوگل جستجو کنید بنابراین این هنوز یک نشانه عالی است.

3.هفت کشور نمی توانند لایک هایشان را ببینند

آیا می دانید که هفت کشور در جهان وجود دارد که اینستاگرام مجبور است که دیدگاه ها و لایک های آنان را پنهان کند؟ همین اواخر اینستاگرام شروع به پنهان کردن لایک ها در کانادا کرد و به کشورهای دیگر نیز رسید.

این کشورها شامل ایرلند، ایتالیا، برزیل، استرالیا، ژاپن و نیوزلند است. در حالی که این بدین معناست که اگر شما در یکی از این کشورها زندگی کنید یا فالوورهای اینستاگرام شما از بین این کشورها باشد، آنها نمیتوانند فعالیت شما را ببینند ولی به این معنا نیست که هنوز نتوانید محبوب شوید.

4. 1میلیارد نفر در اینستاگرام فعال هستند

فکر میکنید هر ماه چند نفر از اینستاگرام استفاده میکنند؟ اگر بگوییم یک میلیارد، باور میکنید؟ افراد زیاد قطعا به معنای بازدید زیاد از صفحه(پیج) شما است.

این کار رسما اینستاگرام را برمبنای کاربران فعال، شماره دو میکند. شماره اول چیست؟ قطعا فیسبوک.

گرچه، اینستاگرام متعلق به فیسبوک است پس به راستی چه تفاوتی دارد؟

این، میزان بسیار چشمگیری از کاربران است، به این معنی که فعالیت شما، وسعت آن را مشخص میکند.

5.افراد بسیاری از استوری های اینستاگرام استفاده می کنند

استوری های اینستاگرام ویژگی نسبتا جدیدی است که اینستاگرام تصمیم به انجام آن گرفته است و همچون برنامه های دیگر مانند اسنپ چت، تلاش میکند که به روز و مناسب باشد.

هیچ کس با استوری های اینستاگرام، نوشته های صفحات اجتماعی را ندیده است اما لازم به ذکر محبوبیت آن نیست.

درحقیقت 500 میلیون نفر طرفدار آن هستند. این تعداد افرادی است که روزانه از استوری های اینستاگرام استفاده میکنند.

فقط سه سال است که اینستاگرام این ویژگی را به فهرست خود افزوده است و این موضوع واضح است که استوری های اینستاگرام، بخش جدایی ناپذیر از کل وجود شما است.

6.اکثریت کاربران اینستاگرام، از آمریکا نیستند

چه تعداد از افرادی که شما به عنوان اینفلوئنسر یا الگو در اینستاگرام فالوو کرده اید، اهل آمریکا هستند؟ احتمالا بسیار کم.

گرچه ممکن است شگفت زده شوید از این که بدانید اکثر کاربران اینستاگرام، در واقع آمریکایی نیستند.

در حقیقت، از یک میلیارد نفری که هر ماه از اینستاگرام استفاده میکنند، فقط 110 میلیون نفر از آنها آمریکایی هستند. این بدین معنا است که 89% از کاربران اینستاگرام، خارج از ایالت ها هستند. اولین کشور برزیل است و پس از آن هند، اندونزی و در آخر روسیه است.

این نوع از اطلاعات ضروری است تا بدانید مخاطبان موردنظرتان چگونه هستند در این صورت می توانید آنها را در مطالب خود جای دهید و در زمان درستی پست کنید.

7.بسیاری از بزرگسالان آمریکایی از اینستاگرام استفاده میکنند

آخرین باری که از مادر یا پدرتان در مورد اینستاگرام پرسیدید، کی بود؟ اگر مدتی پیش بوده، از آن هنگام آنها مشتاق پیوستن به اینستاگرام بوده اند. به این دلیل است که 37% از بزرگسالان آمریکایی در آن هستند.

بنابراین چه تعداد از نسل والدین ما، از برنامه رسانه اجتماعی استفاده میکنند؟

از آن 37%، فقط 23% از آنها بین سنین 50 و 64 هستند- اکثریت هنوز در گروه نسل های جوان تر قرار می گیرند. به این معنی نیست که آنها در اینستاگرام نیستند.

8. اکثر کاربران اینستاگرام هر روز آن را بررسی میکنند

هر چند وقت یکبار اینستاگرام خود را بررسی می کنید که ببینید آیا کسی آخرین پست شما را لایک کرده یا کامنت گذاشته؟ ممکن است اخیرا احساس شادی کنید و اگر چنین باشد، شما تنها نیستید.

به این دلیل است که 63% از مردم در اینستاگرام، حداقل یکبار در روز وارد آن میشوند. گرچه همه را شامل نمی شود ولی افراد زیادی هستند.

بدین معناست که اگر هر روز مطالب زیادی را در آنجا قرار می دهید تا افراد آن را ببینند، باید قادر به دریافت توجه زیاد از سوی آن باشید.

9.پروفایل های تجاری رایج تر میشوند

آیا تا الان پروفایل اینستاگرام خود را به پروفایل کاری تغییر داده اید؟ خوب، شاید الان وقت انجام آن است.

دلیل آن این است که 200 میلیون کاربر اینستاگرام، هر روز حداقل یک پیج کاری را بررسی میکنند. کاربران کاری نیز شروع به استفاده از خدماتی میکنند که به طور خودکار به فالوورهای جدید از طریق دایرکت پیام ارسال میکند.

افراد زیادی محصول یا خدمات شما را می بینند و یک فرصت عالی برای افزایش بازدید از وب سایت شما است.

دکتر اینستاگرامAuthor posts

درباره دکتر اینستاگرام آژانس دیجیتال مارکتینگ دکتر اینستاگرام در طی فعالیت در زمینه تبلیغات و کسب تجربه تصمیم به جذب افراد با استعداد در زمینه بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی به طور خاص برنامه اینستاگرام نمود و با آموزش و گردآوری تیم متخصص و حرفه‌ای در این زمینه توانست همزمان با گسترش فعالیت‌های خود، با برندهای مطرح و شرکت‌های معتبر در زمینه‌های مختلف همکاری داشته باشد. هم اکنون تیم ما با ارائه جامع‌ترین خدمات، پژوهش، مشاوره و تحلیل موردی در خدمت مشتریان گرامی می‌باشد.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!